Specials
-
Pumpkin Lovers Bite Box
Regular price $31.99 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $31.99 USD -
Flavor of the Month: Protein Banana Bread
Regular price $31.50 USDRegular priceUnit price / per
Save up to $15 when you buy multiple bite flavors!
(discounts automatically applied in the cart)
Bites
(4 bites per flavor)
-
Snickerdoodle
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per -
Blueberry Pie
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per -
PB Chocolate Oat
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per -
Vanilla Berry Energy
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per$9.00 USDSale price $9.00 USD -
Cashew Cookie Dough
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per$9.00 USDSale price $9.00 USD
1
/
of
6
Bars
-
Sold out
Strawberry Cheesecake Bar
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $4.00 USDSold out -
Sold out
Reese’s Crunch Protein Bar
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Cookies & Cream Bar
Regular price $4.25 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $4.25 USDSold out -
S'mores Blondie Bar
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $4.00 USD -
Sugar Cookie Bar
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / per -
Triple Layer Caramel Brownie
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $4.00 USD
1
/
of
6
Ice Cream
-
Cinnamon Toast Crunch Sammy
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.50 USD -
Original Brownie Sammy
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Vanilla Almond Crunch Ice Cream Pop
Regular price $4.25 USDRegular priceUnit price / per
1
/
of
3
Other Creative Treats
-
Nutella Dunkaroos
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price $8.00 USD -
Salted Almond Butter Cup
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / per$3.75 USDSale price $3.75 USD -
Chocolate Strawberry Butter Delights
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per
1
/
of
3